Публічна дискусія «Гендерно-чутливе та інклюзивне відновлення України: результати URC 2024» у Києві: ключові тези «Голосу Ромні»
Нещодавно ми разом брали участь у конференції з відновлення України, яка проходила в Берліні. Ми компетентно аналізуємо основні підсумки цієї події на національному рівні.
Президентка «Голосу Ромні» Анжеліка Бєлова зазначила:
«Я вважаю великою перемогою те, що панельна дискусія «Гендерний мейнстрімінг та жіноче лідерство: забезпечення гендерно-чутливого та інклюзивного відновлення України» відбулася, і що десятки представників від жіночих організацій, у тому числі три ромські організації — «Голос Ромни», «АРКА» та «Чіріклі» — брали участь в URC 2024. Важливо, щоб усі напрацювання були відображені в загальному документі. При створенні необхідно враховувати конкретні рекомендації план відновлення України».Важливо донести до Італії, яка прийматиме конференцію «Відродження України» у 2025 році, що голоси жінок-лідерів повинні бути почуті в кожній панельній дискусії, а кількість учасників від організацій громадянського суспільства має бути збільшена. Сама конференція має підтримувати цінності різноманітності, інклюзивності та рівності.
Ми вдячні нашим партнерам за надання адвокаційних платформ на міжнародному та національному рівнях, що дозволяє ромській громаді брати активну участь у процесі прийняття рішень: командам Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко, Офісу Віце-прем’єр-міністра з європейських та євроатлантичної інтеграції, Міністерству соціальної політики України у співпраці з Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Українським Жіночим Фондом, Конгресом Українських Жінок, ООН Жінки в Україні, OCHA ООН, Центром Благодійності у разі лих, Милосердя Корпус , Глобальний фонд для дітей .