
Анжеліка Бєлова взяла участь у круглому столі “Глобальної ініціативи Клінтона” і Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги (WPHF)
Для нашої команди надзвичайно важливо і цінно, коли партнери запрошують нас до діалогу, цікавляться нашим досвідом та експертизою, враховують рекомендації для подальшої співпраці.
Саме такі зустрічі відкривають нові можливості для розвитку локальних ініціатив і допомагають зробити підтримку більш ефективною.
Днями під час візиту до США президентка “Голосу Ромні” Анжеліка Бєлова виступила на круглому столі “Глобальної ініціативи Клінтона” і Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги (WPHF). У Нью-Йорку її запросили не просто розповісти про нашу роботу, а дати чітке розуміння, яким чином міжнародні партнери можуть ефективно підтримати жіночі НУО в Україні в гуманітарній сфері.
Анжеліка зауважила: ефективність гуманітарного реагування та відбудови України залежить від чіткого розподілу ресурсів, підтримки локальних ініціатив і довгострокового фінансування.

Також виокремила основні рекомендації:
- Доступне та довгострокове фінансування для місцевих організацій. Важливо забезпечити багаторічну підтримку включно з коштами на розвиток організаційної спроможності та покриття непрямих витрат.
- Розвиток жіночих НУО, які за останні роки здобули унікальний досвід роботи у кризових умовах. Їхня діяльність має бути підкріплена ресурсами, щоб ці організації могли рости та розширювати вплив.
- Фінансування локальних ініціатив та інвестиції у їхній розвиток. Місцеві організації знають потреби своїх громад найкраще, тому їх потрібно не лише підтримувати, а й допомагати ставати експертами та експертками.
- Залучення громадського сектору до відбудови України. Організації, які працюють із постраждалими від війни, вже створили систему послуг і допомоги, і вони мають брати участь у стратегічних рішеннях щодо майбутнього країни, зокрема відновлення України.
- Збалансоване фінансування програм гуманітарного реагування та розвитку, спрямованих на покращення спроможності вразливих спільнот. Комплексна підтримка постраждалих в усіх регіонах допомагає досягти довгострокових результатів.


Ці ключові аспекти можуть зробити міжнародну допомогу ще більш ефективною для тих, хто її найбільше потребує. Тому коли нас запрошують на подібні зустрічі, ми розуміємо: це ще одна можливість вплинути на прийняття рішень, які формують майбутнє підтримки України та громад, що найбільше постраждали від війни. Продовжуємо працювати для зміни життя людей на краще.