Адвокація

Адвокація

Адвокація

Адвокаційна діяльність — ще один із ключових напрямків роботи “Голосу Ромні”, що спрямований на захист прав ромських жінок, дітей та всієї ромської громади в Україні. Ми прагнемо, аби кожна представниця і кожен представник ромської спільноти мали рівні права, доступ до послуг, були захищеними від дискримінації та були соціально інтегрованими.

Наша команда системно займається адвокацією прав ромів і ромок як на національному, так і на міжнародному рівнях. Ми співпрацюємо з державними органами влади, донорами, міжнародними партнерами та іншими НУО для просування політик, що захищають права ромської громади. Також беремо участь у конференціях, форумах та інших заходах, що дозволяє озвучувати питання на найвищому рівні, зокрема, щодо захисту прав ромської громади та її соціальної інтеграції.

У “Голосі Ромні” реалізували масштабні дослідження, які допомагають зрозуміти потреби ромських громад і розробити ефективні стратегії для адвокації та допомоги. Ці результати використовуються для впливу на рішення державних органів та донорів, а також для розробки проєктів підтримки, що максимально відповідають потребам громади.

Ми працюємо над тим, щоб привернути увагу до проблеми гендерної нерівності та ГЗН у ромських громадах, проводимо тренінги для активісток, які навчають жінок захищати свої права як на локальному, так і на національному рівнях.

Адвокаційна діяльність “Голосу Ромні” спрямована на те, щоб ромська громада була почутою на всіх рівнях та могла захищати свої права. Це допомагає покращити становище ромської нацспільноти в Україні, зміцнити її інтеграцію в суспільство, забезпечити гідні умови для життя і розвитку, а також включити її потреби у плани відновлення України. Прагнемо долучатися до справедливої інклюзивної стратегії відновлення держави, яка відображатиме потреби і потенціал ромської громади.

Голоси ромських жінок були почутими на цих та багатьох інших заходах:

— Форуми ООН з питань національних меншин

— Засідання Ради Європи “Діалог з ромським громадянським суспільством”

— Українські Жіночі Конгреси

— Ісландський Жіночий Конгрес

— Феміністичний форум з питань зовнішньої політики в Нідерландах

— Комісія ООН зі становища жінок в Нью-Йорку

— Конференція з Відновлення України в Берліні

Саміт Коаліції жінок-лідерок за майбутнє України у Варшаві тощо.

 

 

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.