Шукаєте роботу, але поки безуспішно? Роботодавці чомусь не бачать, що ви підходите на цю вакансію? А може, ви тільки замислюєтеся над тим, щоб змінити роботу?

Завдяки цій публікації ви побачите, як можна зробити пошук більш ефективним.

Цьогоріч, щоб допомогти жінкам-ВПО та жінкам, які опинились у складних життєвих обставинах, ми створили послугу з кар’єрного консультування. Наші фахівчині допомагають здобути навички, які стануть у нагоді при працевлаштуванні та пошуку самореалізації.

Марина Сімонова допомагає клієнтам знаходити роботу вже більше 15 років. І ось найпоширеніші помилки, яких люди припускаються, коли роблять це самотужки:

1. Не складають резюме або недооцінюють його важливість

Резюме ─ це не просто ваша трудова історія. Це історія, яка продає ваші послуги працедавцеві. Якщо у вас не буде резюме, або ж воно буде укладено недостатньо повно, є ризик, що винаймач так і не дізнається, що ви кваліфікованіші і кращі за інших пошукачів.

2. Користуються одним, максимум двома каналами пошуку роботи

У світі, де так розвинені комунікації, не варто зациклюватися на одному джерелі інформації. Якщо ви користуєтеся одним сайтом ─ сходіть на інші, подивіться, що є там. Оголошення про вакансії також є в ЗМІ, у групах і каналах в соцмережах, у стрічці, на сайтах компаній вашої мрії. І навіть принцип “сарафанного радіо” досі працює.

3. Займаються пошуком і листуванням нерегулярно

Шукати потрібно щодня. Так, за день може з’явитися хороше оголошення. І за день можна знайти людину на вакансію. Що швидше ви побачите це оголошення, то більше шансів. Що оперативніше і повніше ви відповідатимете на листи, то більше шансів. Бачите, як регулярність підвищує ефективність?

Нехай ви не кожного дня можете приділяти багато часу для пошуку ─ приділіть скільки можете.

Виправте ці три помилки, і ви вже станете кращими за більшість пошукачів роботи.

А зареєструватися на особисту консультацію ви можете за цим посиланням.